3M'den Aura 9300+ Solunum MaskeleriYeni solunum maskelerinin geliştirilmesi sürecinde 3M, bilime dayanan inovasyonu için kullanıcı deneyimlerini başlangıç noktası olarak aldı. Kullanıcılar, solunum maskesi takma gerekliliğinin farkında olsa da, rahatsız oldukları için genellikle maske takmayı tercih etmiyorlar. Bu sorunu çözmek için 3M™ Aura™ solunum maskeleri, ileri elektrostatik güç ile geliştirildi. Benzersiz üretim süreci sırasında, açık biçimde düzenlenmiş mikrofiberlere yüksek seviyede elektrostatik güç enjekte ediliyor, böylece daha fazla hava geçişine izin veriliyor. Dolayısıyla, kullanıcının solunumu büyük ölçüde iyileştirilmiş oluyor.

Nefes almada kolaylık sağlayan teknoloji

3M™ Aura™ 9300+ 3M’in elektret partikül filtre malzemesinin yararlarını ileri düzeyde düşük soluma dirençli filtre teknolojisi ile birleştiriyor. Dolayısıyla düşük solunum direnci sağlayarak nefes alıp vermeyi kolaylaştırıyor. 3M™ Cool Flow™ Ventil, ısı birikimini etkili şekilde ortadan kaldırıyor ve daha serin ve daha rahat bir kullanım sunuyor. Verilen havayı dışarı çıkararak gözlüklerin buğulanması riskini de en aza indiriyor. Böylece kullanıcılar en zorlu koşullarda bile rahatlıkla nefes alabiliyor.

3M™ Aura™ Solunum Maskesi ile daha açık görüş

Göz koruyucusunun buğulanmasını azaltmaya yardımcı olan Kabartmalı Üst Panel ile 3M™ Aura™ Solunum Maskesi daha açık görüş sağlıyor. Özel şekilli burun paneli ve kavisli, düşük profil tasarım buruna ve göz konturlarına mükemmel uyum sağlıyor. Ayrıca, iyi bir görüş alanının sağlanmasına ve göz koruyucu ile uyumlu kullanıma yardımcı oluyor