AKRO Yapı'dan Doğaya Komşu ProjeAkro Yapı, Kemerburgaz bölgesinde doğayla iç içe bir projeye başladı. Mimar Cem Sorguç imzasını taşıyan İz Evler projesinin logosu ise insan bedenini andıran özgün mimariden yola çıkarak tasarlandı. 5 katlı olarak tasarlanan proje, 27 farklı tipte 46 daireden oluşuyor. Akro Yapı’dan Adem Hava ve Mustafa Koçak, proje hakkında iddialı konuştular:

“İz Evler projemizde konut sahiplerini, etrafa örülen duvarların dışına taşabilecekleri bir yaşam bekliyor. Özenle çizdiğimiz mimarisi ve tek tek seçtiğimiz dekoratif ürünlerin uyumlu birlikteliği, hayatı kolaylaştırarak mimarisiyle olduğu kadar, iç tasarımının kalitesi ile de fark yaratacak. Projede, klima, ankastre beyaz eşyalı mutfak, lamine parkeler, yerden ısıtma sistemi ile yaşamın standardını yükseltiyoruz. Geniş avlusu, kapalı yüzme havuzu ve gökyüzünün rengini göreceğiniz teras bahçeleri ile sauna, fitness salonu, her daireye özel kapalı otopark alanı, teak bahçe, teras alanları, özel güvenlik sistemleri düşündüğümüz ayrıntılardan sadece bir kaçı”

Fiyatların 180 bin TL’den başladığı projenin Nisan 2012’de tamamlanması planlanıyor. Her zevke, ihtiyaca ve bütçeye göre farklı daire planları ile farklı seçenekler barındıran proje, satışa çıktı.