Alligator Boya’dan TravertaAlligator Boya'nın, dekoratif ürün grubuna eklediği Alligator Traverta, standart düz desenlerin yanısıra, sektörde çokça tercih edilen traverten deseni, özel rulolar ile yapılan ağaç kabuğu deseni, çizgili dokulu desenler ve şablonlar ile çıkartılabilen desenler ile çok sayıda seçeneği içeriyor. Yumuşak uygulama yapısı ve ürün kuruduktan sonra sertleşen yapısı ile mekanlarda kişisel alanlar oluşturmayı kolaylaştırıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

İç cephelerde farklı dokular ve kişiye özel ürünler yapılabilmesi ve kolay desen verilebilmesi amacıyla kolay uygulanabilirlik özelliği geliştirilmiş olan Alligator Traverta 25 kg’lık ambalajında sunuluyor. Kullanıma hazır durumda bulunan ürün mala ile uygulanıyor. Her türlü ince deseni şablonla veya farklı el aletleri ile vermek mümkün. Desen verilen ürünün üzeri, düz boyalarla olduğu gibi dekoratif ürünler ile de renklendirilebiliyor.

Traverta ile tamamlanan duvarların son kat boyamasında faydalanabilecek, farklı renk ve parlaklıkta iç cephe boyaları; Alligator Creative Effect ürün gamından Duchesse Satin, Legno Alligator ise yaratıcı olabilme fırsatı veriyor.