American Siding’ten 3 Yeni ÜrünGelişen pazar ihtiyaçları ve firma hedefleri doğrultusunda yüksek kalitede ürün geliştiren Eryap, Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Eryap 2001’de piyasaya sürdüğü ilk ürünü American Siding ürün grubunun 3 yeni üyesi “Derin Alınlı Söve, İkili Saçakaltı Profili ve Damlalıklı Bitim Profili” ile sektördeki lider konumunu pekiştiriyor. Yapıların saçak altlarında, pencere sövelerinde ve su basman seviyesinden başlayan siding panel uygulamasının tamamlayıcı ve bütünleyici unsurları olan bu yeni 3 ürün ile American Siding her türlü detaya çözüm sunmaya devam ediyor.

Eryap'tan enerji tasarrufuna etkin çözüm: Wooler ve American Siding birarada

5 Avrupa ülkesinden, alanında uzman 9 farklı firma ile yürütülen fizibilite çalışmaları neticesinde 2012 yılında Eryap’ın Sakarya Hendek tesislerinde ileri teknoloji ile üretilmeye başlanan üstün teknik özelliklere sahip Wooler taş yünü,  kalite performansı ile rakiplerinden ayrışıyor. “Yeni Nesil Taş Yünü” söylemini sonuna kadar hak eden Wooler, tamamen yerli hammadde kaynakları kullanılarak inorganik bazalt taşının 1350°C-1400°C’de ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu elde ediliyor. Yatırımları ile sektöre yön veren, tüm faaliyetlerini sürdürülebilirlik stratejisi kapsamında yürüten Eryap; modern, güvenilir ve sağlıklı yaşam alanları için ürettiği yüksek teknoloji ürünü, doğa dostu Wooler marka taş yünü ve taş yünü üretim tesisi, sahip olduğu ileri teknolojisi ile rakiplerinin arasından sıyrılıyor.

American Siding: Hem hafif, hem ekonomik, hem estetik

Türk yapı sektöründe hafif, ekonomik ve estetik bir ürün olması nedeniyle sektörde kendisine yoğun bir şekilde kullanım alanı bulan Eryap’ın öncü markası American Siding, uygulandığı binalarda sağladığı %55’e varan enerji tasarrufu ile hem maddi avantaj hem de korozyona ve iklim şartlarına karşı tam koruma sağlıyor. American Siding uygulaması, bina birim metrekare başına düşen yük miktarını geleneksel mantolama uygulamasına göre yaklaşık 1/3 gibi çok daha az bir orana düşürerek, %55’e varan enerji tasarrufunu hem hafif, hem de mükemmel olarak sunuyor.

Hafif, ekonomik ve estetik bir ürün olması sayesinde sektörde yoğun bir şekilde kullanım alanı bulan American Siding, altyapısında Wooler taş yünü ile birlikte sistem halinde uygulanarak, cephe yüzeyine olası su geçişine engel olurken; aynı zamanda zeminden çatıya kadar ısı köprüsü oluşturmadan, maksimum düzeyde ve kesintisiz ısı yalıtımı sağlıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu


@referanskodu:01.07.2014@