ARCHITECT@WORK İstanbul 2019Avrupa ve Kuzey Amerika’da 15 ülke ve 28 şehirde düzenlenen, ayrıcalıklı karakteri ve yeniliğe odaklı benzersiz konsepti ile ARCHITECT@WORK, Türkiye’deki mimar, iç mimar ve yapı uzmanlarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

Sadece yenilikçi ürünlerin sergilenebildiği etkinlikte, geçen yıl 2061 mimar, iç mimar ve yapı uzmanı üretici ve marka temsilcileri tarafından sergilenen 250’den fazla yenilikçi ürünle buluştu. ARCHITECT@WORK ziyaretçilerinin yalnızca mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanlarının olduğu ve bu ziyaretçilerin özel kayıt sistemi ile davet edildiği, elit bir etkinliktir.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Sergilenmek istenilen tüm ürünler mimar ve iç mimarlardan oluşan bağımsız bir heyet tarafından yenilikçi özelliklerine göre değerlendirilerek, son derece ciddi seçim kriterlerine tabi tutulmakta ve sadece bu komitenin onay verdiği ürünlerin ARCHITECT@WORK İstanbul’da sergilenmesine izin verilmektedir. ARCHITECT@WORK İstanbul’da tüm gün boyunca ücretsiz ikram servisi yapılan lounge alanları, ziyaretçilerle katılımcıları bir araya getirerek, benzersiz ARCHITECT@WORK atmosferine katkıda bulunuyor. Yenilikçi ürünlerin sergilenmesinin dışında her yıl heyet tarafından belirlenen temaya bağlı “malzeme alanları, fotoğraf sergileri, sanat galerisi” gibi birçok yan etkinlik de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Bu yıl ARCHITECT@WORK İstanbul’da “Future Proof” temasıyla gerçekleştirilecek seminerlerde birçok ünlü mimar deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi için: www.architectatwork.com.tr