Artemis Halı, Domotex Hannover 2020 Fuarı’ndaTürkiye’de ve dünyada müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılamayı, gelişim odaklı, kaliteyi sürekli artırarak ve son teknolojiyi yakından takip ederek farklılık oluşturmayı hedefleyen Artemis Halı, bu yıl da Domotex Hannover 2020’de yer alacak. Gaziantep’te 2012 yılında kurulan Artemis Halı, Almanya’da tüm koleksiyonlarını tanıtacak.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Bu yıl ikinci kez Domotex Hannover 2020’de yer alacaklarını belirten Artemis Halı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı: “Türk halı sektörü için büyük önem taşıyan bu fuara ikinci kez katılıyoruz. Geçen yıl gördüğümüz yoğun ilgi, kendinden emin ve istikrarlı çalışmalarımızın hedefine ulaştığını bize göstermişti. Bu yıl da bizim için yeni iş bağlantıları adına önemli imkanlar sağlayacağına inanıyoruz.

Amacımız sadece halı satmak değil, hem yurtiçinden hem de yurtdışından tüketicilerimize kendilerini ifade edebilecekleri yeni yaşam alanları oluşturmasına imkan vermek. Bu uluslararası arenada Artemis Halı olarak hem Gaziantep’i hem Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Artemis Halı, Domotex Hannover 2020 Fuarı’nda; Salon 7 – C46 numaralı stantta yerini alacak.