Balkonlarda Filli Boya Renk EtkisiŞehir dairelerinde yaşayan birçok insanın kendisine özel açık alanı olan balkonlar, özellikle yaz mevsiminde tercih edilen yaşam alanlarından oluyor. Akşam serinliğinin veya günün her anının tadını çıkarmasına fırsat tanıyan balkonlar, yapılan değişikliklerle çok daha keyifli hale geliyor. Filli Boya’nın Aktif Silikon Teknolojisi ile güçlendirilen yeni ve yenilikçi iç cephe ürün serisi Momento; “Tam Silinebilirlik” ve “Yıkanabilirlik” özellikleri ve geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluştururken balkonlarda değişimi başlatıyor.

 

Reklam Goruntulenme Bolumu

 

İnce ve uzun balkonlar
İnce ve uzun bir balkonlarda; çok fazla eşya kullanma şansı olmadığından, aranılan ferahlık ikonik aksesuarlar ve kombinlenen duvar rengi ile bulunabilir. Yaratılan küçük yaşam alanlarını aydınlatacak etki Momento Silan Limoni 40 veya Limoni 70 renklerini Filli Boya Renxmatik renk kartelasından tercih edilebilir.

Limoni 40

Kare balkonlar
Eğer balkon kare ise; oturma alanı en ideal şekilde oluşturulabilir. Balkon dekorasyonu için en ekonomik, kullanışlı ve popüler çözüm olan paletlerle, istenilen büyüklükte oturma alanları ve sehpa yapılabilir. Kare balkonlarda açık renk oturma alanının kombinlenebileceği gri tonları, balkonlara şık bir hava katar. Balkonlarda şıklığı yakalamak için andezit serisinden Momento Silan Andezit 25 veya Andezit 10 renkleri Filli Boya Renxmatik renk kartelasından tercih edilebilir.

Işıltı 80

Güneş ışığı almayan balkonlar
Maviden sonra sakinleştirici etkisi en çok olan sarı renk ile balkonlar sonbaharın gelişine hazırlanıyor. Özellikle güneş almayan balkonlarda aydınlık mekan hissi veren sarı renk, gün ışığı gibi neşelendirici etki veriyor. Sarı rengin neşelendirici ve sakinleştirici etkisi için balkonlarda Momento Silan Işıltı 80 veya Işıltı 20 renklerini Filli Boya Renxmatik renk kartelasından tercih edilebilir.