Benesta Beyoğlu Projesi’nin Tercihi Mitsubishi HeavyGücünü 55 yıllık Form tecrübesi ve Japon teknolojisinden alan Form MHI Klima Sistemleri, farklı iklimlendirme ihtiyacı olan yapılara enerji verimli ve teknolojik çözümler devam ediyor. Son olarak Benesta Beyoğlu konut projesinin iklimlendirme sistemine imza atan Form, kurulumunu gerçekleştirdiği Mitsubishi Heavy marka multi split ve split klimalar ile ortamın havasını değiştiriyor.

Proje kapsamında Benesta Beyoğlu’na 202 adet multi split dış ünite, 406 adet multi split ve 35 adet split klimanın satışını gerçekleştirildi. Sanat, eğlence, tarih ve kültürün kalbinin attığı Beyoğlu’nda, seçkin mimarisi ve sosyal alanlarıyla hayata değer katan Benesta Beyoğlu, Mitsubishi Heavy iklimlendirmesiyle artık çok daha havalı.

 

*

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir.