Bien Yoga WoodBien’in, ahşabın doğallığı ve porselenin rahatlığını yenilikçi teknolojiyle buluşturduğu dikdörtgen karosu Yoga Wood, aranan dinginliğe cevap oluyor. Oak, Grey, Ivory, Venge renk seçenekleri ve ahşap detaylarıyla evlerin enerjisini yükselten Yoga Wood hem klasik hem modern zevklere hitap eden tasarımların önünü açıyor.

Yarattığı ritim duygusuyla alanları zamanın ötesine taşıyor
Zemin, duvar, iç ya da dış tüm mekanlara kolayca uyum sağlayan porselen karo, uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Mat yüzeyiyle ahşabın doğallığının daha da ön plana çıkarıldığı karo, 20x120 santimetre ebatıyla uygulama kolaylığı sağlıyor. Işıltısıyla en zorlu alanlara olağanüstü genişlik hissi veriyor. Dona, darbelere ve çizilmelere karşı üstün bir dayanıklılık gösteriyor. Yarattığı ritim duygusuyla alanları zamanın ötesine taşıyor.

Farklı zevklerin kendini bulacağı dekorasyon fikirlerine izin veriyor
Ahşabın estetiği ve porselenin zarafetiyle harmanlanan, birbirinden farklı zevklerin kendini bulacağı dekorasyon fikirlerine izin veren Yoga Wood, kolay temizlenebilme özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Yoga Wood, sağlamlığı, renkleri ve ahşap desenleriyle mekanlara yeni bir ilham kaynağı oluyor.  

 

*

Bien Hakkında

Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası  ve banyo aksesuarları yer almaktadır.  6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.