Bienal, Sanatçı Dosyalarını Bekliyor10. Uluslararası İstanbul Bienali, arşivde yer almak ve sergi küratörü Hou Hanru’yu bilgilendirmek isteyen sanatçıların dosyalarını bekliyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından gelecek yıl 15 Eylül - 4 Kasım 2007 tarihleri arasında düzenlenecek olan 10. Uluslararası İstanbul Bienali’ne sanatçı katılımı, küratör Hou Hanru’nun sorumluluğunda gerçekleşecek. Hanru bu amaçla hem Türkiye’de, hem de yurtdışında çalışmalarını sürdürüyor.

Sanatçılar, Uluslararası İstanbul Bienali sanatçı arşivinde yer almak ve sergi küratörü Hou Hanru’yu bilgilendirmek için, tanıtım dosyalarını Uluslararası İstanbul Bienali, İstanbul Kültür Sanat Vakfı, İstiklal Caddesi No: 146, Beyoğlu 34435 İstanbul adresine ulaştırabilir.

Tanıtım dosyası ile ilgili herhangi bir format bulunmamakta. Arzu eden sanatçıların, çalışmalarından örnekler içeren fotokopi, dia, DVD, katalog, vb. malzemelerden oluşan dosyalarını 2007 Ocak ayına kadar kadar İstanbul Bienali’ne ulaştırmaları gerekiyor.