Bien'den Newport KoleksiyonuGeçmiş zamanda daha çok hamamlarda tercih edilen mermer, günümüz gelişen teknolojisiyle birleşerek, "mermer görünümlü seramiklerin" mekanlarda yer almasını sağladı. Seramiğin kullanım kolaylığı ve hijyeni dikkate alan yaklaşımı, mermerin doğal ve özgün haliyle buluştu.

Bien’in geliştirdiği Newport Koleksiyonu bu trende en iyi örneklerinden biri. Kullanıcılar 120x180 cm ebatlı koleksiyonu, 240 cm tavan yüksekliği standardında uyguladıklarında mermerin derinlikli dünyasını mekanlara taşıyor. Doğal zenginliğin en büyük temsilcisi mermerin ihtişamını yansıtan büyük ebatlı koleksiyon mekanları özgünleştirmeyi başarıyor.  

Reklam Goruntulenme Bolumu

Tasarımında, dikkat çekici detayların yer aldığı 120x180 cm ebadındaki Newport Koleksiyonu özellikle, sosyal mekanlar, oteller, alışveriş merkezleri, hava alanları ve ofislere kadar geniş bir kullanım alanına sahip. Dona dayanıklı ve yoğun yaya trafiğine uygun koşullarda üretilen koleksiyon yerde ve duvarda daha bütünsel mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor. Koleksiyon, farklı malzeme dokularıyla, bir arada kullanılarak mekanı istediğiniz gibi tasarlamanıza yardımcı oluyor.