Studio Bestar Ligting Showroomlarını YeniliyorAydınlatma armatürleri sektöründe 10 yıldır 1000'den fazla ürün çeşidiyle hizmet sunan Studio Bestar Ligting, Karaköy ve Nişantaşı showroomlarını yeniliyor. Bestar ve Bestyle proje sorumlusu Bayram Alaca, Karaköy ve Nişantaşı showroomlarının dizaynlarının ay sonuna kadar yenileneceğini belirterek, böylece hem ürünlerin daha iyi sergilenmesini hem de aydınlatma sektöründe yaşanan gelişmelerin müşteriler tarafından çalışır durumda görülebilmesini amaçladıklarını söyledi.

Bayram Alaca, ayrıca firmanın ürün kataloglarının hızla güncellendiğine de değinerek, bundan böyle firma ürün bilgilerine klasik ürün kataloglarının yanısıra hazırlanmakta olan interaktif cdler aracılığıyla da erişilebilceğini ve firmanın web sitesinin de yeniden yapılandırılacağını bildirdi.

Quartz, Bestar Light, Downlight, Vitrin Metal Halide, Bestore gruplarıyla, zengin ürün yelpazesini içinde barındıran Studio Bestar Lighting, büyüleyici ve şık tasarımları iyi hizmet ve kalite garantisi ile müşterilerinin hizmetine sunuyor.

www.bestar.com.tr