Bonus ProofTürkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağı ile hizmet sunmakta olan Bonus; 62 ülkede kurmuş olduğu güçlü işbirlikleri ile yurt dışında da ürünlerini müşteriler ile buluşturmaktadır.

Su yalıtımı malzemelerinin üretimine İstanbul Silivri tesislerinde devam eden Bonus, temelden çatıya su yalıtımına ihtiyaç duyulan her yapıda, farklı iklim şartlarına uyumlu bitümlü membran üretimine, kalitesinden ödün vermeden uzun yıllardır devam etmektedir.

Reklam Goruntulenme Bolumu

“BONUS Proof ile tek katta, tam koruma”
Bonus Proof EP300 V, Bonus Proof EP350 H, Bonus Proof EP450 H kalınlıklarında, tek yüz perdelerde, temel ve derin temel yalıtımında, koruma betonu gerektirmeden, elastomerik (SBS) katkılı beton basıncı ve hidrasyonu ile tam yapışma sağlayan yüksek performanslı ve yeni nesil su yalıtım ürünüdür.

Özel kumlu yüzeyi ile betona tam yapışma sağlayan Bonus Proof, kalıcı ve yüksek yapışkanlığı ile kolayca uygulanır. Koruma betonu da gerektirmediğinden, ekstra maliyet ve işçilik avantajı sağlar.

Yalıtım sektörü lider şirketlerinden Eryap Grup CEO’su Emrullah Eruslu; “Yapı ömrü ve dayanıklılığı açısından su, yapılarda büyük tehdit oluşturur. Bu sebepledir ki, genel kalite prensibimizi membran ürünlerimizde korumaya her daim hassasiyet gösterdik. Uzun araştırmaların neticesinde, hem zaman, maliyet hem de uygulama kolaylığı sağlayan ürünümüz Bonus Proof’u sektöre sunmaya karar verdik. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, kullanıcıların en iyi şekilde faydalanabileceği ürün ağımızla, sektörde öncü olmaya devam ediyoruz” dedi.

Su yalıtımına yenilikçi çözüm; Bonus Proof membran
Yeni nesil su yalıtımında talep edilen Bonus Proof, soğukta bükülme -20 ⁰C esnekliği ile tam koruma sağlarken, yırtılma ve delinmelere karşı da dayanıklıdır.

 

*

BONUS Yalıtım Hakkında

20 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibiyle birlikte inşaat endüstrisine hizmet veren ERYAP Grup iştiraki BONUS, Silivri ve Hendek fabrikalarında, ısı, su, yangın ve ses yalıtımında XPS, Taş yünü, Membran ürünleri  ile yalıtım sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.