Borusan Makina ve Güç Sistemleri Yeni KampüsündeBorusan Makina ve Güç Sistemleri (BMGS), hizmet kalitesini daha da yükseltmek ve iş verimliliğini artırmak için önemli bir adım atarak Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki BMGS Gebze Kampüsü'ne taşındı. Kampüs, BMGS üst yönetimi ve çok sayıda davetlinin katılımı ile 16 Eylül Çarşamba günü müşterilerine tanıtıldı.
 
BMGS’nin Türkiye’deki en büyük lokasyonu olan ve en modern teknolojilerle donatılan BMGS Gebze Kampüsü’nde yeni, ikinci el, kiralama seçenekleriyle iş makinası ve jeneratörler, Komponent Revizyon Merkezi (CRC) ve müşteri destek hizmetlerinin yanısıra yeni kurulan mühendislik ve taahhüt şirketi Borusan Endüstriyel Sistemler’in (BESys) genel müdürlüğü de yer alıyor.

Tanıtım töreninde bir konuşma yapan BMGS Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Ercüment İnanç, "Ciddi bir yatırımla oluşturduğumuz BMGS Gebze Kampüsü gerek iş birimlerimizin kendi arasında, gerekse de iş ortaklarımızla şirketimiz arasında güçlü bir sinerji yaratacak ve çalışanlarımıza modern, keyifli bir çalışma ortamı sunacak" dedi. Bunun hizmet kalitelerine, performanslarına ve verimliliklerine çok önemli katkıları olacağını kaydeden İnanç, "Bizim için asıl olan hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmek ve bu alanda çıtayı daima daha yükseğe koymaktır. Bu yöndeki yatırımlarımızı aksatmadan sürdüreceğiz" diye konuştu.