Bosch GWS 750 Professional Avuç Taşlama MakinesiÖzellikle küçük ve ince dizaynıyla ulaşılması ve çalışılması zor alanlar için üretilen avuç taşlama makinesi, 750 Watt motoruyla daha iyi bir taşlama ve önceki modellere oranla %15 daha fazla güç sunuyor. Bu geliştirilmiş özellik, soğutma özelliği de dahil olmak üzere tamamen yeni bir motor dizaynıyla sağlandı.

Geliştirilen GWS 750 Professional’da daha yüksek dayanıklılık üzerinde duruldu. Bunu geliştirmek için, tutuşu ve havalandırma kanallarının geliştirilmesi üzerine çalışıldı. Yeni ürünün şanzımanı dayanıklılığıyla dikkat çekerken, havalandırma kanalları optimize edildi. Bu iyileştirmeler sayesinde makinenin titreşim ve gürültü seviyeleri azaltıldı. Bu yeni özellikler, ürünün hem çalışma süresini hem de yaşam ömrünü uzattı.

Hem makine hem çalışan kişi koruma altında…

GWS 750 Professional’ın optimize edilmiş küçük tutamak çevresi, eski modellere ve piyasadaki benzerlerine oranla daha rahat kullanım olanağı sunuyor. Daha ergonomik kullanım sayesinde hassas ve kontrollü sonuçlar elde ediliyor. Önemli güvenlik fonksiyonları sayesinde ulaşılması zor alanlarda bile oldukça rahat çalışılabiliyor. Bosch GWS 750 Professional avuç taşlama makinesi, yeniden başlama emniyet sistemi sayesinde güç kesintisinden sonra istemsiz çalışmayı durdurarak hem makineyi hem çalışan kişiyi koruyor.

Farklı aksesuarlarla farklı işleri yapmak mümkün…

Profesyonellerin beklediği çok yönlü bir makine olan yeni Bosch GWS 750 Professional avuç taşlama makinesi uygun fiyat/performans oranıyla da dikkati çekiyor.

GWS 750 aynı zamanda, elmas diskleri veya fırça taşlama ve kesme diskleri gibi birçok aksesuarla birlikte de kullanılabiliyor. Metal işleme uygulamalarında, metal borular, metal plakalar ve çelik kirişlerin kesme ve taşlama gibi işlemleri de bu parçaların taşlamaları kadar hızlı bir sürede tamamlanabiliyor. Farklı aksesuar seçenekleriyle beton, taş ve fayans kesmek veya boya kaldırmak da mümkün olabiliyor.

Ürün özellikleri

GWS 750 Professional

Giriş gücü

 750 W

Boştaki devir sayısı

 11.000 rpm

Disk çapı

 115 mm

Yeniden başlama emniyeti

 Evet

Ağırlık

 1,8 kg