Bosch Termoteknoloji'den Kablosuz Oda KumandalarıBosch'un kablosuz oda kumandalarından Bosch TR24F ve TR36RF modelleri, doğalgaz faturalarında tasarruf sağlıyor, çevre korumaya katkıda bulunuyor. Kablosuz oda kumandaları, kablolama alt yapısı olmayan evlerde kolay montaj ve kolay kullanım imkanları sağlıyor.

Bosch Termoteknik uzmanları; oda sıcaklığını yalnızca 1oC düşürmenin, yakıt tüketiminde ciddi tasarruf sağladığını vurguluyor. İstanbul şartlarında oda sıcaklığını 1oC azaltmak, yaklaşık yüzde 10 yakıt tasarrufu anlamına geliyor. Ayrıca sıcaklığın çok yükseltilmesi, odadaki havanın kurumasına ve grip olma riskinin artmasına neden oluyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Oda kumandası ile uyumlu çalışan ve kapasitesini oda sıcaklığına göre ayarlayabilen modülasyonlu kombiler, diğerlerine göre daha az yakıt tüketimiyle tasarruf edilmesine katkıda bulunuyor. Cihazlar tüm çalışma ömürleri süresince yakıt, servis ve bakım maliyetleri açısından da kullanıcıya tasarruf sağlıyor.

İngiliz BRG Building Solutions firması tarafından 2018 yılında yayımlanan, Avrupa Isıtıcı Pazarı'na ilişkin rapora göre Bosch Termoteknoloji yoğuşmalı kombi pazarında lider konumunda bulunuyor.