Bosch Therm 8000S ile Ticari Uygulamalarda Kesintisiz KonforAnlık ve yüksek miktarda sıcak suya deposuz çözüm
Anlık ve yüksek miktarda sıcak su talebi olan ve depolama imkanı olmayan ticari uygulamalarda kesintisiz konfor sağlayan Bosch Therm 8000S yüksek kapasiteli yoğuşmalı hermetik şofben, yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor. Sağladığı verim ve istenilen sıcaklıkta su üretimiyle özellikle spor salonları, stadyumlar, fabrikalar, ofisler, depolar, çiftlikler, villa/apartmanlar, oteller, kamp alanları, oto yıkamacılar, kuaför/güzellik salonları, okullar, yurtlar, restoranlar, cafeler, barlar, kuru temizlemeciler gibi alanların büyük çoğunluğu için ideal çözümler sunuyor.

Dakikada 324 litre sıcak su
Az enerji tüketen ve mevcut alanı en verimli şekilde kullanmayı sağlayan Bosch Therm 8000S yüksek kapasiteli yoğuşmalı hermetik şofben, gelişmiş yanma teknolojisine sahip bulunuyor. Tek cihazla 47 kW, kaskad işletimle 564 kW’a kadar anlık sıcak su üretme özelliği sayesinde dakikada 324 litreye kadar sıcak su üretebiliyor. Güneş enerjisi sistemlerine ve ısı pompaları gibi harici ısı üreticilerine doğrudan entegrasyon imkanı bulunan ürün, sistem verimliliğini artırırken işletim giderlerini de en aza indiriyor.

Kompakt ve modern tasarımı sayesinde farklı uygulama alanlarında çözüm sunabilen Bosch yüksek kapasiteli yoğuşmalı hermetik şofben, küçük montaj alanlarında, yüksek sıcak su gereksinimlerini verimli, güvenilir ve kesintisiz şekilde karşılayabilecek sistemler kurmayı mümkün kılıyor.

Therm 8000S’le kısa sürede sıcak su
İstenen kullanım suyu sıcaklığına çok kısa sürede ulaşabilen Therm 8000S, hassas gaz debisi kontrol özelliği sayesinde değişken kullanımlarda tepki süresini optimize edebiliyor. Gelişmiş yanma yönetim sistemi ve yoğuşma teknolojisi, minimum işletim maliyeti ve çevre dostu kullanım sağlıyor. Tam güvenli işletim için gerekli emniyet ekipmanlarını bünyesinde bulunduran dizaynıyla, karmaşık tesisat yapısına sahip ve yüksek maliyetli ek sistem ekipmanları gereksinimini önlüyor. Hermetik yapı ve baca sistemi sayesinde montajı kolayca yapılabilirken, yüksek basınçlı fanı 125 mm çapındaki konsantrik bacalar ile ek maliyete gerek duymadan uygulama yapılabilmesini sağlıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu