Bosch'tan Wi-Fi Özellikli KlimaBunaltıcı yaz sıcaklarında evlerin konforunu Bosch’un Wi-Fi özellikli inventer klimaB1ZMX12725 ile korumaya almak mümkün. Sıcakların bir anda bastırdığı şu günlerde, bu klima sayesinde henüz eve varmadan evler önceden serinletilebiliyor. Çıkarılabilir ön filtresiyle temiz bir kullanım sağlayan ve şık tasarıma sahip, A++ verimlilik sağlayan B1ZMX12725, Wi-Fi ile kurulan internet erişimi sayesinde, bulunulan yerden kontrol imkânı sunuyor. Klimada bulunan internet modülü ile akıllı telefon ve tabletlere ilgili uygulama yönetiliyor, bu özellik ile klimanın açılıp kapanması, sıcaklık ayarlarının değiştirilmesi, ısıtma/soğutma/nem ayarlarının hepsi akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden tek dokunuşla ayarlanabiliyor.

Bosch inventer kilma B1ZMX12725’te bulunan follow-me özelliği sayesinde, akıllı kumanda ile bulunduğu yerin ısısı hissediliyor ve klimayla bağlantı kurarak ortam ayarlanan serinlikte değilse, hemen devreye girerek ortamın istenen ısıya getirilmesi sağlanıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Ayrıca, bilgisayar kontrol odaları ya da güç merkezleri gibi devamlı olarak serin tutulması gereken yerlerde iç ünitenin donup herhangi bir zarar oluşmasını engellemek için dış ünite fanının hızı, yoğunlaştırıcının sıcaklığına göre değiştirilebiliyor. Bu da klimanın çok düşük dış ortam sıcaklıklarında bile soğutma yapabilmesine imkân veriyor. Klimanın 12 farklı fan kademesi, ortamda tam da istenilen konforda hava akışını sağlıyor.