Bosell’e Bosch’tan Ödül YağmuruBosch Güvenlik Sistemleri tarafından düzenlenen törende verilen ödüller, yıl içinde gerçekleştirdiği projelerle başarı çıtasını yükselten, başarılı satış performansı gösteren iş ortaklarına veriliyor.

Securitas Grup şirketlerinden Bosell, bu yıl “Güvenlik Sistemleri” kategorisinde “En İyi Sistem Entegratörü Satış Performansı” ile “En Çok Büyüyen Bayi”; “Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri” ile “Video İzleme” kategorilerinde ise “En İyi Satış Performansı” olmak üzere toplam dört ödül aldı.
Bosell Satış Direktörü Levent Uğural, 2011 yılında kurulan Bosell’in gelişimini hızlandırarak sürdürdüğüne dikkat çekti. Önceki yıllarda düzenlenen organizasyonlarda da Bosch tarafından çeşitli ödüllere layık bulunduklarını ifade eden Uğural sözlerine şöyle devam etti:

“Geçen yılı Türkiye’nin ilk şehir hastanelerinden biri olan Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü’nün de arasında olduğu pek çok büyük projeyle tamamladık. Sektördeki köklü geçmişimiz, entegrasyon yeteneğimiz ve elbette Securitas Grup üyesi olarak global yetkinliğimiz bu ödüllere ulaşmamızı sağladı. Bosch Güvenlik Sistemleri ile kurulduğumuz tarihten bu yana güçlenerek devam eden bir iş ortaklığımız var. Önceki yıllarda da farklı kategorilerde ödüller almayı başarmıştık. Bosch tarafından sunulan ürün ve teknolojiler üzerindeki hakimiyetimiz, farklı sektörlerden işletmelerin bizi tercih etmesini sağlıyor. Bu sebeple bu yıl ödül sayımızı daha da yükselttik. “

Reklam Goruntulenme Bolumu