Çanakkale Seramik FormArt KoleksiyonuÇanakkale Seramik, sürdürülebilir ürünleri ve yenilikçi tasarımlarıyla, yaşam alanlarına yeni anlamlar katmaya devam ediyor. Çanakkale Seramik’in yeni Formart koleksiyonu her bir hissin, seramikteki yansımasını betimlemekle kalmıyor; seramiği unutulmaz anların merkezine taşıyor. Nostaljiyi, anı ve geleceği aynı anda kucaklayan yeni koleksiyon, klasik tasarım çizgilerini modern dünyanın süzgecinden geçirmeyi hedefliyor.

Tasarımların iyileştirici etkisi
Bir mekânı benzersiz kılan, zihninize kazınan tasarımı kadar kalbinizde bıraktığı hislerdir. Tıpkı, hayalleriniz ve gerçeklerinizin uyumundan gelen mutluluk, değerleriniz ve seçimlerinizi buluşturan huzur, sıcacık sofralarınıza eşlik eden coşku gibi.

Dokunsallık ise duyguları tasarlamak temasının önemli bir noktasını oluştururken, ürünlerin ve yüzeylerin bıraktığı his; rahatlatan, iyi hissettiren dokuların organik formlarda kullanılması aynı zamanda görsel rahatlık da sağlıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Allure serisi ile yeni bir ruh hali
Formart koleksiyonunda yer alan Allure ile yaşam alanları bambaşka bir ruh kazanıyor. Klasik ve modern çizgilerin muhteşem birlikteliğiyle öne çıkan mat yüzeyler 5 ayrı renk seçeneği ile kullanıma uygun. Allure serisi, elegan görünümü ve 3 farklı modülü ile mekanların yeni gözdesi olmaya aday.

Geçmişten ilham alan Atria
Geleneksel Türk seramik renklerinden alınan ilhamın görkemi Atria serisi ile mekanlara yansıyor. Atria serisi’nin krakle sır ile tasarlanan beşgen formunda karoları, zarafetini bulunduğu tüm atmosferlerde hissettiriyor. Ustalıkla işlenen el yapımı yüzeyler mekanlara canlılık getirecek tarzı ile göz dolduruyor.

Farklı olmak isteyenler için: Heritage
Formart koleksiyonu, dekorasyonda fark yaratmak isteyenlere Heritage ile cevap veriyor. Geçmişin izlerini modern mekanlar için yeniden yorumlayan ürün, el yapımı metalik ve parlak yüzey alternatifleri ile şık bir görünüm sağlıyor. Heritage, modası hiç geçmeyen mekanlar yaratmanın sihirli formülünü yaşam alanlarına taşıyor.

Zamansız seri ‘Vanity’
Vanity serisi ile seramiğin en şık hali, mekanlara seçkin bir atmosfer kazandırıyor. Vanity serisinin altın ve platin dekor seçenekleri sayesinde yüzeylerde ‘zamansız’ bir moda hâkim. İhtişamlı ruhuyla öne çıkan seri, aynı zamanda verdiği dinamik etkiyle mekanları yaşayan alanlara dönüştürmeyi başarıyor.

Doğaya saygılı ürünler
Doğa dostu üretim anlayışını uluslararası standartlarla belgeleyen ve seramik sektöründe bir ilk olarak bütün ürünlerine EPD Sertifikası alan Kaleseramik’in, seramik karodaki güçlü markası Çanakkale Seramik, yıllara dayanan güven ve tecrübenin sembolü olmaya devam ediyor.

İyi Bak Dünyana hareketi ile doğadan ilham alarak çevre dostu ürünler üreten Çanakkale Seramik’in; duvar, yer, tezgâh arası seramik karolar iç mimaride rahat temizlenen bir kullanım imkânı sunarken, özellikle ıslak hacimli mekânlarda sağlıklı bir ortam da yaratıyor.