Cemdağ'dan “Jet Serisi”Park ve bahçe mekanlarına ve şehir peyzajına uygun olarak tasarlanan jet serisi, tamamen LED teknolojisine uygun tasarlanmış iki armatürü tek gövdede bir araya getiriyor. Sağlam gövde yapısı ve homojen ışık dağılımı ise doğru ışıklandırma olanağı sağlayarak, ışık kirliğini de önemli oranda azaltıyor. 2 farklı boy gövde seçeneği ve gövde ral rengi opsiyonu ile şehir estetiğine uyumlu tasarlanan ürün mevcut direklere de kolaylıkla entegre edilerek maliyetleri de düşürebiliyor.

Nesnelerin İnternetine Uygun Tasarım

LED teknolojisi sayesinde konvansiyonel armatürlere oranla min.%60 enerji tasarrufu sağlama özelliğine sahip Jet Serisi aynı zamanda, teknolojik ürünlerin internet üzerinden diğer cihazlarla iletişim halinde olduğu “Nesnelerin İnterneti”ne uyumlu. Bu sayede, internet üzerinden takip kolaylığı, otomasyon, astronomik saat sistemi sayesinde istenilen saatlerde açma -kapama-kısma (dimleme) özelliği ile tasarruf oranını %80 e kadar arttırıyor.

Şehirlerdeki her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı IK08 5mm Temperli Cam ve IK10 koruma sınıfına sahip, yerli üretim alüminyum enjeksiyon gövde ise uzun ömür için büyük avantaj sunuyor. Cem Jet Serisinde; High Power LED teknoloji ile 120lm/W ve üzeri yüksek verimli ve üstün Hİgh Power LED teknolojisi ile Mono Colour Amber, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Sarı ve Beyaz (4000k,5000k,6500k) olmak üzere geniş renk seçeneği mevcut. Toza ve neme karşı korumalı, sürdürülebilir IP66 koruma sınıfı için el değmeden yüksek teknoloji ile dökülen silikon contaya sahip olan seri, uluslar arası normlara uygun ENEC sertifikalı LED modül ve aydınlatılan alana göre ışığı yönlendiren 10 farklı optik teknolojisiyle fark yaratıyor.