Çevre dostu ‘TRC Flotal E Ekolojik Ayna’Trakya Cam, yenilikçi ürünleriyle sektöre özel çözümler sunmaya devam ediyor. Trakya Cam’ın özel float camı ile üretilen yeni ürünü TRC Flotal E Ekolojik Ayna, çevre dostu olmasının yanı sıra daha yüksek dayanıklılık ve yüksek korozyon direncine sahiptir.

Trakya Cam'ın ekolojik ayna markası olan TRC Flotal E, çevre dostu olmasıyla dikkat çekiyor. Bakır kullanmadan ve kurşunsuz olarak üretilen Flotal E’de yüzde 100 kurşunsuz üst koruyucu yaş boya tercih ediliyor. Ayrıca çevre dostu aynanın üretim süreci sırasında oluşan atık miktarı da minimize edilmiş oluyor.

TRC Flotal E Ekolojik Ayna’nın öne çıkan bir başka özelliği ise yüksek dayanıklılığı. Atmosferik neme karşı dayanıklı olan TRC Flotal E, geleneksel aynaya göre daha yüksek korozyon direncine sahip.

Flotal extra clear ile her şey doğal renginde

Trakya Cam ekolojik aynasının yanı sıra düşük demirli düzcam ile üretilen aynası TRC Flotal extra clear’ı da yapı sektörünün beğenisine sunuyor. Yüksek ışık yansıtma özelliğiyle bulunduğu ortama derinlik katarak ferahlık hissi veren TRC Flotal extra clear aynı zamanda daha berrak ve daha doğal görüntü sağlıyor.

Yaşanılan mekanlara derinlik ve boyut katan TRC Flotal extra clear geniş, ferah, derin, yüksek ve aydınlık  gösterilmek istenen tüm iç  mekanlarda kullanılabiliyor. TRC Flotal extra clear aynada her şey doğal, kendi renginde görünüyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu