Çevreye Duyarlı İdeal Standard ArmatürlerIdeal Standard'ın yeni armatür serisi Tyria, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini esas alarak tasarlanmış bir seri. Üstün Alman Mühendisliği ile geliştirilmiş Tyria serisi, farklı renk alternatiflerinin yanı sıra sahip olduğu enerji tasarrufu sayesinde de hem tüketicilerin ceplerine maddi tasarruf sağlıyor hem de doğal kaynakları daha verimli kullanarak gelecek nesiller için güvenli bir ortamın alt yapısını hazırlıyor.

Renk seçenekleriyle her banyonun tercihi
Lavabo bataryalarının yanı sıra duş ve banyo bataryalarında ankastre seçenekleri de bulunan Tyria, şık tasarımı ve renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Krom, mat/beyaz, mat/siyah renk seçeneklerinin bulunduğu Seri, kullanıcıların tercihine göre banyolarını dizayn etme imkanı sunuyor.

Bilinçli su tüketimi
Nüfusun hızla artması, buna karşılık su kaynaklarının sabit kalması sebebiyle dünyada su ihtiyacı her geçen gün artmakta ve kaynaklar tükenmekte. Yeni nesil teknolojileri ve inovatif tasarımıyla banyolarda sudan tasarruf etme imkanı sunan Tyria armatürler, 5 lt/dk su tüketimiyle “bilinçli su tüketimi” sağlıyor. Aynı zamanda Easy-Fix teknolojisiyle de kolay ve hızlı montaj imkanı sunuyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu