Çocukların Hayal Güçleri Geniştir, Rasch ile Seçenekleri de Öyle!Duvar kağıdında trendleri belirleyen firmalardan biri olan Rasch markasının bebek ve çocuk odaları için özel olarak tasarladığı yeni “Bambino 2013” koleksiyonu birbirinden farklı konseptte birçok desen seçeneği ile dikkat çekiyor.

Silinebilme özelliği ve dayanıklılığı sayesinde özellikle bebek ve çocuk odalarında kullanım kolaylığı sağlayan yeni Bambino koleksiyonu, aynı zamanda standartların dışına çıkan renk ve desen seçeneklerine de sahip.

Parçalı desenlerin farklı şekillerde ustalıkla kullanıldığı koleksiyonda korsan karakterlerinden el-ayak izlerine, çocukların vazgeçilmez hayvan dostlarının patchwork olarak da işlendiği figürlerden puantiyelere kadar birçok seçenek, çocuklar için hoş yaşam alanları yaratırken bir yandan da hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlıyor. Ayrıca dekorasyonda bütünlüğü sağlamak amacıyla sipariş üzerine duvar kağıtları ile uyumlu perde ve kumaş seçenekleri de Rasch tarafından sunuluyor.Herşeyin başı sağlık!

Yeni Bambino koleksiyonu tüm Rasch duvar kağıtlarında olduğu gibi Avrupa Kalite RAL sertifikasına sahip. İnsan sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermeyen Rasch duvar kağıtları bu özelliği ile bebek ve çocuk odaları için oldukça ideal!