Creavit WQ Akıllı Klozet50 yılı aşkın süredir seramik sağlık gereçleri başta olmak üzere, banyoya dair pek çok ürün grubundaki birçok yeniliği kullanıcıları ile paylaşan Creavit, sürekli gelişen ve değişen beklentilere WQ Akıllı Klozet ile yanıt veriyor. WQ Akıllı Klozet barındırdığı üstün teknolojik özellikleriyle kullanıcılarının hijyen ve konfor ihtiyacını bambaşka bir boyuta taşıyor.

Teknolojinin Hijyen ve Konfor Hali
Birbirini tamamlayan birçok teknolojik özelliğiyle Creavit WQ Akıllı Klozet, kişisel temizlikte önemli bir yeri olan klasik klozetleri çağın ötesine taşıyor. Tüm özellikleri uzaktan kumandasıyla kontrol edilebilen Creavit WQ Akıllı Klozet, tamamen kişiselleştirilebilir yapısıyla sonraki kullanımlar için kullanıcısını hatırlıyor. 

Reklam Goruntulenme Bolumu

Yavaş kapanan kapağı, 5 kademeli ve ayarlanabilir yıkama suyu sıcaklığı ayarı, kendini otomatik olarak temizleyen taharet borusu ve kötü kokuları engelleme fonksiyonu ile kullanıcısına modern hayatın sağladığı tüm hijyen olanakların sunan WQ Akıllı Klozet, kadınların ihtiyaçlarına özel ihtiyaçlarına yönelik özel modu ve antibakteriyel klozet kapağıyla maksimum hijyen vaat ediyor.

Ayarlanabilir klozet oturağı sıcaklığı, kurutma fonksiyonu ve night light led aydınlatmasıyla ise kusursuz konfor sunuyor.

Creavit Estetiğinin Getirdiği Tasarruf
Teknolojinin sihirli dokunuşuyla kazandığı yeni özellikler ile birlikte Creavit WQ Akıllı Klozet, tüm banyolara uyum sağlayan estetik yapısı ile dikkat çekiyor. Su tasarrufu sağlayan yapısı ve kurutma özelliğiyle birlikte tuvalet kâğıdı kullanımını da minimum seviyeye indirgeyerek tasarruf sağlanmasına imkân tanıyor.