Delta Ofis Mobilya “PEARL”ü Paris’te Bir Resepsiyonla Uluslararası Beğeniye SunduDelta Ofis Mobilya, Önümüzdeki On Yıla Damgasını Vuracak Yeni Ürünü “PEARL”ü Paris’te Bir Resepsiyonla Uluslararası Beğeniye Sundu.

Delta Tasarım Grubu tarafından 2002 yılında piyasaya sunulmak üzere tasarlanan “PEARL” açık ofis sistemi, Paris’te özel bir resepsiyonla tanıtıldı. 14 Ocak’ta düzenlenen resepsiyonda, Fransa’nın tanınmış mimarları, mobilya dergi grupları mensupları, Paris Türk Ticaret Ateşesi Sn. Tüluğ GÜRAKAN ve Avrupa’nın önde gelen ofis mobilyası firmalarının yetkilileri yer aldı.

İlk kez yapılan bir uygulamayla, ses, ışık , bilgisayar, telefon ve data kablolarını taşıyan “köprü ünitesi”nin yeraldığı PEARL ofis sisteminde, ofis alanınının ince panellerle bölünmesi sağlanıyor. Kullanıcı, sözkonusu ünitede yer alan armatürlerden masa yüzeyine bireysel aydınlatma temin edebiliyor; hoparlörlerden genel müzik yayınını ve ofis içi anonsları dinleyebiliyor; kırtasiye malzemelerini yerleştirebileceği aksesuarlarla çalışma alanını kişisel ihtiyaçlarına göre düzenleyebiliyor. Beş farklı yükseklikte olabilen ince panel sistemi ise kumaş, ya da daha şeffaf, daha aydınlık ofis ortamları yaratmak için pleksiglas yüzeylere sahip olabiliyor. Pleksiglasın cama tercih edilmesinin sebebi, ürünün dünya normlarına uygunluğunu sağlamak. Modüler bir sistem olan PEARL’de aynı masa tablaları kullanılarak farklı kombinasyonlarda pek çok form elde etmek mümkün. PEARL’de “teknoloji” ve “esneklik” temalarını esas alan Delta, günümüz ofis ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek ürünlerden birini kullanıcılara sunmaktan mutluluk duyuyor.