DemirDöküm Antalya Bölge Müdürlüğü ve Showroomu AçıldıFoto: Vaillant Group Türkiye Merkez Direktörü Aykut Babila, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Christoph M. Grosser, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Ercek, DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna

Kuruluşunun 56. yılını kutlayan DemirDöküm’ün Antalya Bölge Müdürlüğü ve Showroomu, 17 Eylül Cuma günü geniş katılımlı bir törenle hizmete açıldı. Törene, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Christoph M. Grosser, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Ercek, Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna, Vaillant Group Türkiye Merkez Direktörü Aykut Babila, bölge yönetici ve yetkili satıcıları ile tüketiciler katıldı.

DemirDöküm, toplam 400 metrekare alana kurulu, 2 katlı yeni binasında, yüksek teknolojili ürünleri Türk tüketicisi ile buluşturacak ve aynı zamanda bölge faaliyetlerini organize edecek.

Açılışta bir konuşma yapan Christoph M. Grosser, DemirDöküm’ün kurulduğu 1954 yılından bu yana yaptığı yatırımlarla Türk Sanayisinin gelişmesine katkıda bulunduğunu, yarım asırdır tüketicisini son teknoloji ürünlerle buluşturarak sektöründeki kaliteyi yükseltmeye devam ettiğini belirtti. Kombi/yoğuşmalı kombiden, panel radyatöre, şofbenden doğalgaz sobası ve döküm kazana kadar birçok ürünün üretimini Türkiye’de ilk kez gerçekleştiren DemirDöküm’ün ısıtma sektöründeki öncü rolünü sürdürdüğünü ifade etti.

Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna da DemirDöküm’ün, Türkiye genelinde 2.000’i aşkın satış noktası, 338 yetkili servisi ve 1.700’ü aşan personeliyle yurt genelinde iddialı bir büyüme trendi içinde yer aldığını belirtti. DemirDöküm’ün yatırımlar ve yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu piyasaya sunduğu yeni ürünlerini, showroomlar aracılığıyla tüketicilerle buluşturduklarını belirterek, ürünler hakkında geniş ve detaylı bilgilere ulaşabilmeleri için tüm bölge halkını showroomu gezmeye davet etti.