DesignFloor Falquon Parlak Parke SerisiDoğal ışığı yüzeyinde tüm zarafetiyle yansıtan DesignFloor Falquon Parlak Parke serisi, yelpazesinde bulundurduğu canlı renk skalasındaki ürünler ve DesignFloor’un yenilikçi çizgisi ile kendi kimliğine sahip iç mekanlar oluşturuyor. Bu sayede dekorasyonun izi zeminde de sürerken ahşap dokunun cezbedici görünümü mekanı etkisi altına alıyor.

 

Reklam Goruntulenme Bolumu

 

Hem minimal hem de maksimalist çizgilere uyumlu bir zemin tasarımı
DesignFloor Parlak Parke koleksiyonu 10 farklı tasarım alternatifi içeriyor. Cilaya ihtiyaç duymaksızın kalıcı parlak yüzeye sahip olmaları tasarımların ortak özelliği iken bu seçkin koleksiyon geniş renk skalasında modern, vintage ve klasik tasarımlar barındırıyor. Parlak parkeler, maksimalist üslupların yanı sıra daha az eşya yoğunluğuna sahip minimalist tarzlarda da tamamlayıcı bir efekt yaratıyor. Ağırlıklı olarak konutlarda tercih edilen parlak parkeler; bohem sitilin modern versiyonlarını içeren Urban Boho ya da temiz, minimal çizgiler ve malzemelerle karakterize Mid Century Modern gibi güneş ışığını mekana dahil eden, dinamik ve eklektik iç mekan konseptlerini güçlendiren bir zemin tasarımı sağlıyor.

Düşük karbon ayak izi ile doğaya saygı
Dış mekanın ferahlığını iç mekana taşıyan DesignFloor parlak parkeler, 10 yıl ürün garantisi sayesinde kalıcı parlaklığı uzun kullanım ömrü ile birleştiriyor. 8 mm kalınlığa sahip plakalar, pratik montaj özelliğinin yanı sıra bakım ve temizlik kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Tüm DesignFloor ürünleri gibi CE ve PEFC sertifikalarına sahip olan parlak parkeler, sürdürülebilirlik kapsamında kişisel karbon ayak izinin minimumda tutulması sağlanıyor. Parlak parkeler, AC4 aşınma tabakası ve 32. sınıf dayanıma sahipken sistre cila gerektirmeksizin yıllara meydan okuyan bir kullanıcı deneyimi sunuyor.