Adana Çimento, Tam Kapasite Çalışıyor

Oyak bünyesinde 50 yılı aşkın süredir Adana'daki üretim tesislerinde faaliyetlerini sürdüren Adana Çimento Sanayii TAŞ'ın (AÇS) Genel Müdürü İsmail Erkovan, yüzde 100 üretim kapasitesi ile çalışan şirketlerinin üretiminin tamamını iç ve dış piyasalara sattığını söyledi.

AÇS'nin geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl da 4'üncünü gerçekleştirdiği Açık Hava Şenliği etkinlikleri şirketin üretim tesisleri bahçesinde yapıldı. Etkinliğe, AÇS üst düzey yöneticilerinin yanı sıra fabrika çalışanları ve aileleri katıldı. Burada bir konuşma yapan Erkovan, çalışanların verimli ve etkin faaliyetleri sayesinde şirketin başarılarının artarak devam ettiğini belirti.
Erkovan, yüzde 100 kapasite ile çalışan AÇS'nin üretiminin tamamını iç ve dış piyasalarda satma başarısını sürdürdüğünü de vurgulayarak, "Şirket üretim tesisleri bünyesindeki 1. ve 2. döner fırınlarımız çalışmalarını kesintisiz sürdürecektir" dedi. AÇS'nin 4'üncü Açık Hava Şenliği'nde ayrıca kurumda 20'nci hizmet yılını dolduran çalışanlar da birer plaketle ödüllendirildi.