Doğadan Gelen Güzellik

Seramik tasarımı ve üretimi konusunda yeni eğilimlere cevap veren birbirinden keyifli tasarımlarla adından sıkça söz ettiren Ceramicas Aparici, bu konseptte tasarladığı modellerden Fortune-Chance’yi beğenilere sunuyor.

Doğadan gelen güzelliği banyolara taşıyan bu yeni model Aparici’nin Harmony koleksiyonunda yer alıyor.

25X36,5 ebadındaki Fortune-Chance’nin 3x25, 5x25, 2,5x25 ebdında bordürleri, 3x8,5 ebadındaki insertün içine yerleştirilebileceği 25x36,5 ebadında dekoru var. Yine aynı ebatta panjurlu seamiği olan bu keyifli model ile metal görünümlü çubuk bordürler kullanılabiliyor.

Etkileyici tasarımı ile uygulandığı mekanlara Aparici ayrıcalığını yaşatan bu model, banyoları yaşanılan yerin en keyifli alanları haline getiriyor.

Birbirinden keyifli tasarımlarla yıllara damgasını vuran Aparici seramikleri, estetiğin yanında kolay temizlenme, dayanıklık özellikleri ve stok avantajı ile de dikkat çekiyor.

Seramik tasarımı konusunda konsept koyan, modayı belirleyen ve seramikte yeni eğilimleri müşteriyle tanıştıran Ceramicas Aparici'nin temsilciliğini ve genel distrübitörlüğünü yapan Çakmak Yapı, imza attığı projelerle adından söz ettiriyor.