Doğal Yaşam Trendine Şık Çözüm Silverline StrongKarmaşadan arındırılmış mekanlarda, sadelik, doğallık ve doğal malzeme kullanımı yeni yaşam trendi olarak evlerde hızla kendine yer açtı. Silverline’nın ödüllü duvar tipi davlumbazı Strong, havalandırma fonksiyonunu gizleyen tasarımı ve doğal malzeme kullanımı ile doğal yaşam trendine uyum sağlıyor. Ceracor (porselen levha) ve Corian malzemeler ile farklı doku ve bitişlerde tamamlanan tasarım, kesintisiz yüzey oluşturarak doğallığın mutfaklarda yer almasını sağlıyor. Açılı ön yüzeye son derece sade ikonlar ile yerleştirilmiş kontrol paneli, panelin altına ustalıkla gizlenmiş gün ışığı led aydınlatması ve havalandırma fonksiyonu ile Strong, mutfağın doğal bir parçası olarak güçlü bir duruş sergiliyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Oxido oil (petrol kahvesi) ve luxury cement (çimento grisi) iki farklı renk seçeneği, kolay temizlenebilen ve çizilmeyen pürüzsüz yüzeyi ile sade ve asil… A sınıfı enerji seviyesi ile çevreye duyarlı motor teknolojisine sahip davlumbaz, sessiz ve güçlü çekiş performansı ile tasarım ve işlevselliği buluşturuyor.


Plus X’ten yüksek kalite, tasarım, kullanım kolaylığı ve fonksiyonellik kategorilerinde 4 ödül alan Strong, IF Design, International Design Awards (IDA) ve A’Design Award tarafından da birçok kategoride ödüllendirildi.