"Doküman Paylaşım Platformları Projeleri Hızlandırıyor"Avustralya, San Francisco ve California’daki merkezleri dahil, dünya çapındaki 40 ofisiyle hizmet veren Aconex'in, bulut tabanlı online ve mobil bilgi ve doküman paylaşım platformu konuttan tünele, metrodan köprüye her ölçekteki inşaat projesinde uygulanabiliyor.

İngiliz Ticaret Odası işbirliğiyle bir panel düzenleyen Aconex, Türkiye’de inşaat sektörünün doküman yönetiminde yenilikçi teknolojik platformları tartışmaya açtı. İngiliz ve Avustralya ortaklığındaki proje yönetim şirketi olan Aconex'in İngiliz Konsolosluğunda düzenlenen panelde açılış konuşmalarını Avustralya Başkonsolosu Lino Strangis ve Birleşik Krallık Başkonsolos Yardımcısı ve (UKTI) Ticaret ve Yatırım Bölümü Başkanı Neil Floyd gerçekleştirdi.

Reklam Goruntulenme Bolumu


Aconex Türkiye Yöneticisi Ozan Küçük'ün yönettiği panelde, İstanbul’da devam etmekte olan önemli projelerden temsilciler doküman yönetim sisteminden nasıl yararlandıklarını anlattılar. Anadolu Gayrimenkul Kartal Projesi’nde, OHL Marmaray Projesi’nde ve Yapı Merkezi de Avrasya Tüneli Projesi’nde bulut tabanlı sistemden faydalanarak iş süreçlerini daha güvenli, verimli ve hızlı geliştirdiklerini belirttiler.