Duravit, 2019 iF Tasarım Ödülü’nün Sahibi Oldu2019 iF Tasarım Ödülü'nü alan Duravit XSquare banyo mobilyası serisi, 67 kişilik bağımsız ve uluslararası bir jüri tarafından, 52 ülkeden katılan 6 bin 375 ürün arasından seçildi.

XSquare serisi, çağdaş, şık ve özgün tasarıma sahip. Serideki mobilyaların kenarlarındaki çeyrek daire biçimli krom profiller, XSquare’in tasarımına karakteristik bir dokunuş kazandırıyor. Bu profiller, ayaklı modellerde ürünün gövdesinden yere doğru kesintisiz bir geçiş sağlıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

XSquare serisinde bulunan lavabo tezgahı, lavabo dolabı, ayna ve aynalı dolap gibi farklı ürünlerin her birinde bulunan bu krom profiller, şık tasarım anlayışını banyonun tamamına yayıyor.

XSquare ürünleri için bulunan mat dekor, saten mat ve parlak lake, 28 kaplama seçeneğinin arasında, bu seriye özel üç kaplama olan Mat Açık Mavi, Mat Beton Grisi ve Saten Mat Mürdüm de yer alıyor.

XSquare serisindeki tezgahlar, dolaplarla aynı kaplamayla sipariş edilebileceği gibi, Doğal Ceviz kaplama seçeneğiyle farklı kombinasyonlara da imkan tanıyor. Kullanılacak iki veya üç farklı renkte lake kaplama seçenekleri de, krom profillerle yarattıkları kontrast sayesinde banyolara lüks bir görünüm kazandırıyor. XSquare’in kulpsuz, bas-aç teknolojisine sahip dolap kapakları da serinin şıklığını tamamlıyor.