Duravit "c-shaped" LavabolarıDuravit, sieger design tarafından tasarlanan Happy D.2 Plus serisinin uzantısı olarak yeni c-shaped teknolojiyi tanıttı. Patentli c-bonded inovasyonu, seramik lavabonun ve mobilyaların çıkıntı veya girinti olmadan ve 4 mm'lik hassasiyetle paralel olmasını sağlar. DuraCeram® seramik teknolojisi ile yapılmış ve özel olarak işlenmiş c-shaped lavabolar seramik yüzeyin temizlik kolaylığı ve sağlamlık gibi avantajlarına sahiptir ve ıslak hacimler için tasarlanmıştır.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Lavabo dolabı veya krom metal konsol ile birleştirilebilen c-shaped tasarım seramik lavabo, parlak beyaz dış kenara sahiptir. c-bonded tasarımın yuvarlak dış kenarları lavabo dolabı ile aynı renkte veya metal konsola uygun olarak Siyah Mat renkte uygulanabilir.

Her iki tasarım da tipik olarak düz bir kenara ve uyumlu bir şekilde entegre edilmiş batarya platformuna sahip lavaboları temel alır. Lavabolar üç genişlikte (575, 775 ve 975 mm) mevcuttur. Beyaz akrilik kapak, lavabonun altındaki bağlantıları gizler ve her açıdan mükemmel estetiği garanti eder.