Duravit'in XSquare Mobilyalarıyla Banyolarda ŞıklıkDuravit, XSquare serisini özellikle DuraSquare lavaboların çağdaş hatlarıyla uyum sağlayacak şekilde, ünlü tasarımcı Kurt Merki Jr. ile birlikte ortaya çıkardı. Serinin en göz alıcı noktası, mobilyaların yuvarlatılmış biçimli kenar profilleri. XSquare serisindeki yerden modellerde gövdeden ayak çerçevesine kesintisiz bir geçiş söz konusu olurken; krom profiller her iki tip modelin kenarlarını da öne çıkarıyor.

XSquare serisindeki dolap, ayna ve aynalı dolap gibi ürünlerde de bulunan bu krom profiller, banyolarda şık ve çağdaş dekorasyonlar ortaya çıkarıyor. Çok çeşitli kombinasyon seçenekleri sunan XSquare serisi, DuraSquare, Vero Air, ME by Starck ve P3 Comforts lavabo serileriyle mükemmel uyum sağlıyor.

XSquare serisindeki çeşitlilik ve renk seçenekleri neredeyse sınırsız. Tezgah altı lavabo dolabı, kullanılan lavabo çeşidine göre 800-1600 mm aralığında beş farklı ebatta kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu sayede, çift lavabolu dekorasyon çözümleri için de yer açılıyor. Buna ek olarak, DuraSquare, Vero Air, ME by Starck ve P3 Comforts ürünleri için yediye kadar farklı genişlik seçenekleri bulunuyor.

XSquare serisindeki tüm lavabo dolaplarında bir veya çift çekmece seçenekleri bulunurken, çekmecelerin içine üstün kalitede, tercihe göre akçaağaç veya ceviz ağacından bölmeler yerleştiriliyor. 420 veya 500 mm genişlik seçeneklerine sahip yüksek veya yarım boy dolaplar da kullanıcılara eşyalarını yerleştirmek için daha geniş bir alan sunuyor. 

Reklam Goruntulenme Bolumu

28 farklı kaplama seçeneği
XSquare serisi mobilyalarda dekor, mat, lake, saten-mat veya parlak olarak 28 farklı kaplama seçeneği bulunuyor. Tezgahlar, dolapların renginde veya massif doğal ceviz ağacı olarak sipariş verilebiliyor. İki veya üç farklı rengin kombinasyonlarıyla birlikte, birinci sınıf tasarımlar mümkün oluyor. Mobilyalarda kullanılan kulpsuz, bas-aç teknolojisi de serinin şıklığını tamamlıyor.

Duravit’in 450-1600 mm aralığındaki sekiz farklı genişlikte ayna modeli, kenarlarındaki krom profillerle XSquare’in tasarımının bir uzantısı haline geliyor. Aynaların yüzeyinde, 35 mm genişliğindeki ışıklandırmaları, ortam aydınlatma ve buğu giderici ayarlarını dokunmadan kontrol etmenizi sağlayan bir sensör bulunuyor.

Buna ek olarak tüm aynalarda, beyazdan sarıya farklı ışık renkleri arasında kolayca geçiş sağlayan bir kontrol mekanizması bulunuyor. Ayna dolaplarının içinde ise depolama kutuları, aksesuar tahtası ve tırnak makası gibi küçük metal eşyalar için mıknatıs şeridi yer alıyor.