Dyonem, Neme Karşı Özel Olarak GeliştirildiDr. DYO serisi içinde yer alan ve rutubetli ortamlar için özel olarak üretilen iç cephe duvar boyası Dyonem, banyo, mutfak gibi mekânlarda nem ve rutubet oluşumunu önleme özelliğine sahip. İçerdiği mikro cam bilyeler sayesinde diğer boyalara göre uygulandığı yüzeyi daha sıcak yapan Dyonem, bebek odalarında ve her türlü iç mekânda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

DYO'nun banyo, mutfak gibi rutubetli mekânlar için özel olarak tasarladığı Dyonem, rutubet ve küflenmenin yanı sıra izolasyona da katkı sağlıyor. Fizikotermal etkiyi boya içerisinde bulunan izole edici özelliğe sahip mikro cam parçacıklarla sağlayan Dyonem, bu özelliği sayesinde diğer boyalara göre 3,5 kat düşük ısı geçirgenliği katsayısına sahip. Mikro cam bilyeler ve düşük ısı geçirgenliği boya filmi üzerinde su buharının yoğuşmasını engelleyerek ısı kaybını önlemeye yardımcı oluyor.

Dyonem, her türlü yüzeye uyum sağlıyor. Çatlama ve dökülme gibi problemler yaratmayan ürün, mat desenli bir görünüme sahip. Dyonem, insan sağlığına ve çevreye dost bir ürün.