Dyson'dan Hava Temizleyici FanDyson mühendislerinin evleri ve iç mekanlardaki havayı daha temiz tutmak için tasarladığı Dyson hava temizleyici fanlar, havadaki zararlı maddeleri tespit edip hapsetmenin yanı sıra yaz sıcaklarında serinleme sağlıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Dyson Pure Hot+Cool™ hava temizleyici fan ve Dyson Pure Cool™ hava temizleme fanı iç alandaki alerjen ve zararlı maddeleri tespit ediyor ve 0,1 mikron kadar küçük olan zararlı partiküllerin %99,95’ini hapsediyor. Havadaki zararlı gazları otomatik olarak algılıyor ve gerçek zamanlı olarak raporluyor. Yaz aylarında serin hava akışı için Air Multipler™ teknolojisi kullanan ürünler termostat ısı kontrolünü kullanarak otomatik olarak odayı hedef sıcaklıkta tutuyor. Odanın her yerinde soğutma sağlamak için havayı karıştırıyor ve dağıtıyor. Bu şekilde temizlenen havanın yayılımı için güçlü bir hava akışı yaratıyor.

Deliksiz bir gece uykusu için sunduğu gece moduyla hava kalitesini izlemeye ve havayı arındırmaya devam ederken Dyson Link uygulamasıyla hava kalitesini akıllıca kontrol etme ve izleme imkânı sunuyor.