Ekoklinker İzolasyon Sıvası ve Yapıştırma HarcıIşıklar Yapı Ürünleri tarafından üretilen yeni ürünler Ekoklinker Yapıştırma Harcı ve Ekoklinker İzolasyon Sıva Harcı, en ideal reçete ile duvarların performansının artmasını, aynı zamanda sistemin daha verimli olmasını mümkün kılıyor.

TS EN 998-1 standardına sahip, 0,16 W/mK ısıl iletkenlik değerinde Ekoklinker İzolasyon Sıva Harcı, beyaz - gri renklerinde çimento esaslı, polimer katkılı, yüksek yapışma mukavemetine sahip olan hafif hazır izolasyon sıva harcı olarak tanımlanıyor. İzolasyon Sıva Harcı, binanın ömrü boyunca aynı verimliliği muhafaza edebiliyor. Bu özellikle de ekstra bir tasarruf sağlıyor. Esnek yapısı ise, yapıların kılcal ve rötre çatlaklara ve kırılmalara karşı azami dayanıklılık sağlamasını kolaylaştırıyor. Ayrıca suyu iten yapısı ile binaları suyun yol açtığı problemlerden korumaya yardımcı oluyor. Ekoklinker İzolasyon Sıva Harcı’nın en önemli tercih sebeplerinden bir diğeri de yangına karşı yalıtım sağlaması. Yangında zehirli gaz salınımı yaparak zehirlenmelere yol açmıyor. Böylece yapının daha güvenilir bir hal almasını sağlıyor.

EkoklinkerEkoklinker İzolasyon Sıva Harcı

İşlenebilirlik süresi 15-20 dakika olan Ekoklinker İzolasyon Sıva Harcı, 1 cm kalınlık için metrekarede 9-10 kg. kullanılıyor. Uygulaması ise + 5 °C ile +35 °C arası sıcaklıkta yapılıyor. Tüm bunların yanında İzolasyon Sıva Harcı, Ekoklinker ürünü ile aderans sağlıyor. Üzerindeki yivler sayesinde yüzeye daha sağlam tutunan İzolasyon Sıva Harcı, hem makine hem de elle uygulanabiliyor. Böylece uygulamayı yapan ustalar işi konforlu ve memnun bir şekilde tamamlıyor.

A1 sınıfı yangına karşı dayanıklı, TS EN 12004/2007 standardına sahip Ekoklinker Yapıştırma Harcı ise, çimento esaslı, kimyasal katkılı, pratik ve kolay uygulama sağlayan bir yapıştırma harcı olarak nitelendiriliyor. Binaların iç ve dış cephelerine uygulanarak dayanım gücünü arttırıyor. Ekoklinker Yapıştırma Harcı’nın +5 °C ile +35 °C arası sıcaklıkta uygulaması yapılıyor ve metrekarede 6 ile 7 kg arası kullanılıyor. Ayrıca harcın kabuklaşma süresi maksimum 15-20 dakikayı buluyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu