Eurosmart Cosmopolitan Üst Düzey Bir TasarımGrohe, Eurosmart Cosmopolitan Serisi'nde modern ve minimalist tarzları başarılı bir şekilde bir araya getirerek banyo ve mutfakların beklentilerine yanıt veriyor.

Grohe, Eurosmart Cosmopolitan Serisi ile kozmopolit sektörün taleplerine ve lüks yapılarda minimalist seçime yanıt veriyor. Seride, üst düzey modern bir tasarım ve ürün çeşitliliği mükemmel bir fiyat avantajı ile sunuluyor.Eurosmart Cosmopolitan serisi, Grohe tasarım DNA'sını mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Seri, yuvarlak, oval ve 7 derecelik açı olmak üzere DNA'nın üç temel elementini akıllı bir şekilde taşıyor. Armatürün gövdesinden ergonomik tasarıma sahip kumanda koluna konik geçişler imzayı belirgin bir şekilde ortaya koyuyor.

Serinin bütün ürünlerinde benzersiz tasarım kendisini hissettiriyor. Tek kumandalı armatürde yüksek ve alçak modellerde; iki kumandalı ve duvara ankastre modellerde, duş ve banyo bataryalarında; mutfak bataryalarında açık bir şekilde vurgulanıyor. Ayrıca serinin akılcı çözümleri de dikkat çekiyor. Örneğin duş bataryası için sunduğu etajer, duş esnasında sabun veya şampuan gibi malzemelerin konulması için pratik bir aksesuar.Serisinin tüm parçalarında kartuş üzerinden su akışı sınırlandırılarak su tasarrufu sağlanırken; GROHE SilkMove ve GROHEStarLight teknolojileri serinin hem banyolarda hem de mutfaklarda yıllarca sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanılmasını garantiliyor. Eurosmart Cosmopolitan serisi, GROHE QuickFix özelliği ile de hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebiliyor. Bu uygulayıcı odaklı teknoloji, armatürün montajında yüzde 40 oranında zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor.

Eurosmart Cosmopolitan ile sade ve iddialı alanlar yaratın.