Evde Temizliği Botvac Robotlara BırakınBotvac temizlik robotları kendi başlarına çok geniş mekanları bile temizleyebiliyor, geniş fırçası ve normal elektrik süpürgelerini aratmayan güçteki emme yeteneği ile her türlü zeminden her türlü kiri, tozu, tüyü ve pisliği toplayabiliyor.

Tamamen otomatik çalışan ve mekanlardaki yönünü ve yolunu üzerindeki patentli Botvision lazer navigasyon sistemi ile belirleyen Botvac temizlik robotlarının en önemli özelliklerinden birisi, sağa sola çarpmadan ve mobilyaları çizmeden hareket etmesi. Botvac temizlik robotlarının yeni yan fırçası, süpürgeliklerin, duvar diplerinin ve mobilya ayaklarının çok daha iyi temizlenmesini sağıyor ve ulaşılmadık hiç bir köşe bırakmıyor.

80 dakika civarında çalışma süresi olan yeni Botvac serileri, şarjları azaldığında EvÜssüne geri dönüyor; ancak işini tam olarak bitiremediyse, şarj olduktan sonra kaldığı noktaya giderek temizliğe devam ediyor. Ayrıca renkli ve Türkçe LCD ekranından otomatik çalışması için haftanın her günü farklı saate ayarlanabiliyorlar; tüm temizlik fonksiyonlarının kontrolü sizde oluyor. Robotlar, mekanlardaki akıllı ev otomasyon sistemleriyle entegre edilerek de kullanılabiliyorlar.

Botvac serisi robotlar sadece evlerde değil, oteller, ofisler, anaokulları, ticari alanlar ve dini mekanlarda da başarı ile kullanılabiliyor.

@referanskodu:08.12.2014@