Evinizdeki Enerji Tasarrufunu Luxaflex.com da HesaplayınPencereler, evlerin ‘Enerji Delikleri’dir ve evlerin ısıtma enerjisinin yüzde 50’si bu enerji deliklerinden dışarı sızar. Kışın ısı kaybını, yazın ısının içeri girmesini en aza indirmek suretiyle mekanları belirli bir sıcaklığa getirmek Luxaflex ürünleri ile mümkün.

Mekanın ısıtılması ya da soğutulması için gerekli olan enerji miktarını dengeleyerek elektrik faturasını da azaltabilen Luxaflex ürünlerinin kullanımına bağlı olarak yüzde 50’lere varan tasarruf söz konusu olabiliyor.

Avrupa'nın önde gelen pencere tasarım markalarından biri olan Luxaflex, kendi web sitesi’nde farklı perde kullanımlarının enerji tasarrufuna olan etkisini hesaplayan bir yazılım geliştirdi. Hesaplamaları ISO 13790 Avrupa Standardına uygun olan sistem, Luxaflex’in ‘Yeşil Merak Programı’ çerçevesinde geliştirildi. Enerji Tasarrufu Hesap Makinesi’ni kullanarak 3 kolay adımda elektrik faturalarında tasarruf yapmak mümkün, tüm gereken birkaç basit soruyu cevaplamak:

Bu bilgileri girerek en iyi tasarrufu sağlayan Luxaflex ürün yelpazesi ve tasarruf yüzde oranları hakkında öneri almak mümkün oluyor.

Daha fazla bilgi ve Enerji Tasarrufu Hesap Makinesi’ni kullanarak denemek için tıklayınız.