Filli Boya’dan Ferah RenklerYaşam alanlarında kullanılan renkler, dekorasyonun önemli detaylarından biri olmasının yanı sıra insan psikolojisi üzerinde doğrudan bir etki yaratıyor. Sadeliği, saflığı ve masumiyeti temsil eden ‘beyaz’, yepyeni başlangıçlarla özdeşleşerek ferahlık hissini de uyandırıyor. Aynı zamanda asalet ve hoşgörünün de rengi olarak görülen beyaz; güven ve huzur duygusunu yaşam alanlarına da taşırak evlerde pozitif bir alan yaratıyor. Özellikle sosyal mesafeyi koruduğumuz ve evlerimizde olduğundan daha çok zaman geçirdiğimiz bu dönemde renklerin önemi daha da öne çıkıyor,  beyaz tonları ortama aydınlık ve ferah bir görünüm kazandırarak insan pisikoloji üzerinde olumlu bir etki yaratıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Yaşam alanlarında farklılık yaratmak isteyenler değişikliğe duvarlardan başlayarak aradıkları en huzur  verici rengi Filli Boya’nın ‘Ferah Renkler Kartelası’nda buluyor.

Momento Silan Kırık Beyaz

Evler yenilenmeden önce Filli Boya’nın ferah renklerden öne çıkan Kum Beyazı , Kırık Beyaz, Lületaşı, İpeksi 35, Aki, Aydan’ı incelenerek, yaşam alanlarına huzur katılabilir. Ayrıca, Filli Boya tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Serisi ile beyazın ferahlığını hijyen ve temizlik hissiyle birlikte sunarken, yıllarca aynı renk tonunu koruyor.