Filli Boya’dan Yılın Rengi: Hasır 295Yeni deneyimler, yeni oluşumlar, mevcut düzenden uzaklaştıran yepyeni kurallar… Tüm insanlık olarak farklı alışkanlıkların edinildiği bir dönemden geçerken evlerde geçirilen zaman her zamankinden çok daha fazla oldu. ‘Yeni normal’e adapte olmaya çalıştığımız bu süreçte en huzur bulunulan, en güvende hissedilen alanlar evlerde; yeni umutlara, arınmaya, öze dönmek ve  yenilenmek isteniliyor. Huzura, dinginliğe ve zamanın daha yavaş aktığı bir yaşama atıfta bulunan Filli Boya, toprak anadan aldığı ilhamla 2021 yılının rengi ‘toprak tonu’ diyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Filli Boya, 2021’nin renk trendlerini belirlerken insanlığın varoluşundan beri ona yuva olan, yaşam sunan özü, geleceğe dair umudu, toprağı konu alıyor. Özüne dönmek isteyen insanın toprakla olan ilişkisine ayna tutuyor. Toprak; insanlığın varoluşundan beri ona yuva olurken yaşamın özü sunuyor ve geleceğe dair umut yaratıyor. Modern hayatla birlikte toprakla bağ giderek koparken, geride bırakmaya hazırlanılan yılın yaşattığı zorluklarla daha da ayrı düşüldü. Ama artık öze dönme zamanı...

Sıcak toprak tonlarının arındırıcı etkisi zamanın hızlı akışını yavaşlatarak doğaya, doğallığa yönelmemize çağrı yapan Filli Boya, endişelerden sıyrılarak dingin bir yaşam tarzı sunan 2021 yılının rengi ‘Hasır 295’ ile toprağın sıcaklığını mekanlara taşıyor. Doğaya dönüşün simgesi toprak tonları 2021’de tercih edilecek renkler arasında. Özellikle ahşap malzemelerle kombinlendiği zaman huzur veren sakinleştirici özelliğiyle ön plana çıkan toprak tonları, 2021 dekorasyon trendleri arasında öne çıkıyor.

Alpina Silan Kozmik 115 Hasır