Flokser Kimya'dan Poliüretan Çatı ve Cephe PanelleriÖzel poliüretan Ar-Ge merkezine sahip Flokser Kimya, geliştirdiği ürünlerin uygulandığı alanlarda enerji maliyetini düşürüyor. Yapı sektörüne yönelik poliüretan çatı ve cephe panelleri, güçlü ısı yalıtım performansıyla, ısıtma ve soğutma maliyetlerini düşürürken; sağlamlık, hafiflik ve yanmazlık gibi birçok kriteri de aynı anda karşılıyor.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Panel üretimi için farklı yoğunluk ve kalınlıklarda seçenekler sunuyor
Poliüretanlar hafif, modern, dayanıklı ve yüksek performans özellikleriyle çatı ve cephe panellerinde her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Sac veya alüminyum levha arasına farklı kalınlık ve yoğunluktaki poliüretanların uygulanmasıyla üretilen sandviç paneller, fabrikalardan prefabrik yapılara kadar çatı ve cephe kaplaması olarak birçok alanda kullanılıyor. Flokser Kimya, kapalı hücre yapısıyla yüksek ısı yalıtımı sağlayan poliüretan sistemlerinde, çatı ve cephe panel üreticilerinin üretim süreçlerine uygun, farklı değişkenlikte komponent seçeceği sunuyor.

Çatı Cephe Sandviç Paneli

İhtiyaç duyulan tüm gereksinimleri karşılıyor
Tek tarafı galvaniz sac, diğer tarafı polietilen film olarak 10 mm kalınlıkta üretilen çatı yalıtım panelleri için uygun poliüretan dolgu malzemesi de Flokser Kimya’nın sunduğu bir diğer ürün grubunu oluşturuyor. Hafif yapısıyla kolay kurulum ve montaja da imkan tanıyan poliüretan çatı ve cephe panelleri, yanmazlık özelliği geliştirilmiş ve PIR (polyizosiyanürat) yapısına sahip farklı yanmazlık dereceli ürünleriyle ihtiyaç duyulan gereksinimleri tam olarak karşılıyor.


*

Flokser Hakkında

Flokser, 1984'de Tükek ailesi tarafından İstanbul'da kurulan bir aile şirketidir. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biri olarak teknik deri, poliüre ve poliüretan hammadde üretim ve ihracatı yapmaktadır.