Form, 23. ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na Katıldı56 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’de iklimlendirme sektörünün en köklü ve yenilikçi firmalarından biri olan Form Şirketler Grubu, HVAC sektörünün en önemli fuarı olan ISK-SODEX İstanbul 2021’de son teknoloji ürün ve yeniliklerini fuar ziyaretçileriyle buluşturdu.

Form, iklimlendirme sektöründeki yeni ürünlerin, teknoloji ve endüstriyel gelişmelerin tanıtıldığı ISK-SODEX fuarında hem kendi Ar-Ge’si ile geliştirdiği, yüzde 100 yerli üretim olarak piyasaya sürülen yeni ürünleri, hem de Türkiye temsilcisi ve ortağı olduğu uluslararası markaların enerji verimli ve çevreci ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sundu. Form standını yerli ve yabancı birçok sektör profesyoneli ziyaret etti. Fuar esnasında VRF ve merkezi sistemler tarafında yeni proje anlaşmalarına imza atıldı. Ayrıca, fuarda yüksek ilgi gören NEFFES Hava Temizleyici için, Almanya’ya toplu satış anlaşması yapıldı.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Standda Form’un Ar-Ge’sini üstlendiği pek çok yerli üretim ürün grubu tanıtıldı. İzmir’deki üretim tesislerinde yerli üretimine başladığı yeni Form FKS Klima Santrali, Lennox lisansıyla ürettiği paket klima, Form su kaynaklı WSHP ısı pompası ve Form fancoil gibi yerli ürünlerin yanı sıra, Clivet 4 borulu soğutma grubu, ClimateMaster WSHP ısı pompası ve Montair Hassas Kontrollü Klima ziyaretçilerin ilgisini çeken ürün grupları arasındaydı.

Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy ile ortaklık anlaşması bulunan Form MHI Klima Sistemleri tarafında ise, çevreci R32 gazlı split klima serileri ve VRF sistem serisi ürünler tanıtıldı. Mitsubishi Heavy’nin yeni nesil Heat Pump VRF Sistemi olan KXZ 2 serisi, sektör profesyonelleri tarafından ilgi gördü. Ayrıca, yeni renk seçeneği ve ödüllü Airflex kanat teknolojisine sahip kaset tipi VRF iç üniteleri de ziyaretçilerden tam puan aldı.

Reklam Goruntulenme Bolumu

Form Endüstri Tesisleri’nin pandeminin etkilerini azaltmak ve temiz hava ihtiyacını karşılamak adına yüzde 100 yerli olarak geliştirip ürettiği NEFFES Hava Temizleme Cihazı da büyük ilgi gören ürünler arasında yer aldı.