“Fuar Standı ve Sergileme Tasarımları 2010” YEM Yayın'dan ÇıktıMimarlık, şehircilik, peyzaj tasarımı, endüstri tasarımı ve sanat konu başlıklarında kitaplar yayımlayan YEM Yayın’ın “Fuar Stand Tasarımı” / “Fair Stand Design” dizisinin dördüncü kitabı olan “Fuar Standı ve Sergileme Tasarımları 2010” / “Fair Stands and Exhibition Designs 2010” ilgililerin beğenisine sunuldu.

25 tasarımcı firmanın Türkiye’de ve yurtdışında gerçekleştirilen fuar ve sergiler için hazırladığı 100’e yakın stand ve sergileme tasarımını bir arada sunan kitap, Türkiye’de stand ve sergileme tasarımının 2010’da geldiği durumu belgelemesi açısından benzersiz bir çalışma sunuyor.

Kitap, tasarımcıların fuar standlarında farklı markalar için tasarım yaklaşımlarını bir arada sergilerken, tasarımın öneminin altını çiziyor ve böylelikle ülkemiz tasarım dağarcığına katkıda bulunuyor.

Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanan “Fuar Standı ve Sergileme Tasarımları 2010” / “Fair Stands and Exhibition Designs” 2010 yapı sektöründen otomotive, kuyumculuktan tekstile kadar 30’un üzerinde firmanın 100’ü aşkın tasarımını içeriyor. Bir bölümü katıldıkları fuarlarda ödül kazanmış olan bu tasarımlar Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarının imzasını taşıyor. Kitaptaki çalışmalar yerleşim planları, üçboyutlu modellemeler ve renkli fotoğraflar eşliğinde tanıtılıyor.

Reklam Goruntulenme BolumuFuar Standı ve Sergileme Tasarımları 2010 / Fair Stands and Exhibition Designs 2010
YEM Yayın

Editör: Alkım Doğan
Çeviri: Adair Mill
Türkçe-İngilizce
1. Baskı, Aralık 2010
Karton kapak
168 sayfa
19,5 x 27,5 cm

Satın almak için tıklayın.