Gaggenau EB 388 ile Kendinizi Profesyonel Şef Gibi HissedeceksinizGaggenau EB 388, beyaz eşyada devrim yaratan, göz hizasında ve 90 cm genişliğindeki “ilk fırın” olma unvanının yanına, 30 yılı aşkın süredir aynı tasarım ve el işçiliği ile üretilerek zamana meydan okumayı da ekliyor.

Benzersizliği ile sanat eseri niteliğine kavuşan ve kullanıcılarını profesyonel şef gibi hissettirecek her detaya sahip olan EB 388, New York Güzel Sanatlar Müzesi’nde sergileniyor.

Gaggenau’nun efsanevi fırını EB 388, gerek tasarımı gerekse ayrıcalıklı özellikleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor. EB 388, Gaggenau’nun, beyaz eşyada devrim yaratan göz hizasındaki ve 90 cm genişliğindeki fırınlarının ilki ve en ünlüsü olma özelliği taşıyor.

Üst düzey şefler, kendi kendini temizleme özelliği ile de beyaz eşya dünyasında farklı bir akım yaratan bu Gaggenau klasiğini beğenerek kullanıyor. Birkaç estetik değişikliğin dışında 30 yılı aşkın süredir aynı tasarım ve el işçiliği ile üretilen EB 388, yıllara meydan okuyan zamansız tasarım anlayışı ile New York Güzel Sanatlar Müzesi’nde sergilenmeye değer bulunan bir eser.

Aynı anda 4 farklı yemeği pişirebilen “kuzu” lakaplı fırın

Önemli günleriniz ya da davetlerinizde, dostlarınıza pişireceğiniz özel yemekler için tasarlanan EB 388’de aynı anda 3-4 farklı yemeği, hindi ya da bir av hayvanını pişirmek mümkün olabiliyor. Zaten EB 388’in “kuzu” lakabı da 90 cm genişliği ve 78 litrelik iç hacmi sayesinde, küçük bir kuzuya yetecek kadar geniş bir alana sahip olmasından geliyor. EB 388’in çevirme şişinde 3-4 kanatlı için de yeterli yer bulunuyor. Fırın taşı özelliği sayesinde ise istediğiniz büyüklükte bir ekmeği, pideyi ya da pizzayı pişirebiliyorsunuz.

Evin profesyonel şefi siz olun

EB 388'in pirolitik temizleme özelliği mutfaktaki işi yarı yarıya azaltıyor. Özel Gaggenau mavi emaye yüzeyi sayesinde fırına hiçbir şey yapışmıyor. Otomatik kendini temizleme işlemi sırasında bütün inatçı kirler sökülüp atılıyor ve fırınınız eskimiyor.

Dijital saat, pişirme süresi otomatiği, iç hacim için fiili sıcaklık göstergesi de bulunan EB 388, 50 dereceden 300 dereceye kadar elektronik sıcaklık kontrolü sunan 11 ayrı ısıtma yöntemiyle, kullanıcılarına profesyonel bir şef olma ayrıcalığı yaşatıyor.