Gaggenau’dan Teknoloji Harikası OcaklarMutfak teknolojisinin uzman markalarından biri olan Gaggenau, son teknoloji Twist-Pad özellikli ve indüksiyonlu yeni ocaklarıyla, hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlıyor, kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor.

Gaggenau, teknolojinin son evresini yeni indüksiyonlu ocaklarında kullandı. İndüksiyon sayesinde enerji kullanımında ve zamandan büyük tasarruf sağlayan bu sistem, Gaggenau tarafından geliştirilen hızlı kumandası sayesinde daha etkili hale getirildi.

Gaggenau’un yeni indüksiyonlu ocakları bir ‘Twist-Pad’ üzerinden kumanda ediliyor. Hareketli manyetik düğme, pişirme alanını seçiyor, istenen kademeyi ayarlıyor ve temizlik için çıkartılıyor. Pişirme işleminde ise ‘Hafızalı Pişirme’ işleviyle kullanıcıya büyük rahatlık sunuyor. Örneğin her sabah sütün ısıtılmasını, kontrol edilmesine gerek kalmadan otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Gazlı ocaklardan daha hızlı olan Gaggenau indüksiyonlu ocaklarda ısı pişirme yüzeyinde değil, sadece tencerede oluşuyor. Bu sayede tencereden taşan yemek yanmıyor ve pişirme yüzeyi kolayca temizleniyor. Bu da mutfaktaki cihazlara uzun yıllar eskimeyen bir görünüm sağlıyor.