Gayrimenkul Guruları İstanbul'da

Türk gayrimenkul sektörünün dünyaya açılan kapısı olan Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), İstanbul'da düzenleyeceği bir toplantıyla gayrimenkul gurularını ağırlayacak.

Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı İshak Alaton ve Türk Ekonomi Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Canevi başkanlığında yapılacak olan etkinliğe, Equity International, Anixter Int., Equity Residential, Capital Trust ve Covanta Holding'in Başkanı olan ve ayrıca JPMorgan Ulusal Danışma Kurulu'nda, Eurohypo Uluslararası Danışma Kurulu'nda, Michigan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Danışma Kurulu'nda ve Michigan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Misafir Öğretim Üyeleri Komitesi'nde görev yapmakta olan Samuel Zell ve National Association of Real Estate Investments Trusts (NARIET) Başkanı ve CEO'su olan Steven A. Wechsler da verecekleri konferansla katılacaklar.

"Global Trendler", "GYO'ların Küreselleşmesi", "Gayrimenkul Sektöründe Global Sermaye Akışı" gibi başlıkların tartışılacağı toplantılar dizisi iftar yemeğiyle son bulacak.

Program
15.30-16.00 Kayıt
16.30-18.00 Açılış Konuşması: Haluk Sur, GYODER Başkanı
Panel:
Samuel Zell, Steven Wechsler, İshak Alaton, Yavuz Canevi
Global Trendler
GYO'ların Küreselleşmesi
Gayrimenkul Sektöründe Global Sermaye Akışı
Gelişen Pazarlar

18.50-21.00
İftar Yemeği