Geberit Citterio Banyo Serisiİnovatif yaklaşımı ve geliştirdiği son teknolojilerle Geberit, banyoları yaşam alanlarının en şık, en fonksiyonel mekanlarından biri haline getiriyor. Mimar ve tasarımcı Antonio Citterio tarafından tasarlanan Geberit Citterio, sade detayları akıcı şekillerle bir araya getiren nitelikleriyle heyecan verici bir banyo deneyimi sunuyor.

 

Reklam Goruntulenme Bolumu

 

Geberit Citterio serisi, doğal formlara ve pürüzsüz bir görünüme sahip tek veya çift hazneli çanak lavaboları, ahşap ve camın cesur birleşiminden oluşan mobilyaları ile yaşam alanı banyolara özgün bir kişilik kazandırıyor. Citterio serisindeki mobilyaların bej meşe ve gri kahve meşeden oluşan iki ahşap yüzey seçeneği; parlak bir çizgisi olan gri kahve cam veya siyah cam ön panel seçenekleri ile kombine edilebiliyor.  Kullanıcının talepleri doğrultusunda farklı biçimlerde organize edilebilen Geberit Citterio banyo mobilyaları; akıllı saklama alanlarından oluşan ve yavaş kapanan mekanizmaya sahip çekmeceleriyle ideal bir düzenleme alanı yaratıyor.

Akıllı teknolojilere uyumlu, fonksiyonel ve hijyenik detaylar
Geberit Citterio serisinde yer alan KeraTect özel sırlama teknolojisiyle pürüzsüz bir görünüme ve hijyenik bir yapıya sahip olan lavabolar, ahşap ve camın cesur birleşiminden oluşan mobilyalar, kanalsız Rimfree® özelliğiyle kir birikmesinin önüne geçen akıllı klozet Geberit AquaClean ile de uyum sağlıyor. Tek tuşlu otomatik taharet sistemine sahip Geberit AquaClean, kullanıcılarına tüm gün ferahlık ve temizlik hissi sunuyor.